KURUMSAL

Yağmur Tur Hakkında


  Turizm sektöründe 10. Yılını tamamlayan Yağmur Tur,yurt içinde tüm bölgelerde 500'den fazla tesis ile hizmet vermektedir. Aynı zamandaTürkiye'nin7 bölgesine düzenlenen kültür turları, dünyanın birçok ülkesi için hazırlanan gezi programları,yurt dışıiçin münferit otel seçenekleri, Kıbrıs’ta bulunan en gözde oteller için paket tur programları da bünyesinde bulunmaktadır.

   Denizli’de Anı Tur’un tek yetkili acentesi olarak hizmet veren YAĞMUR TUR yurt içi ve yurt dışında birçok otelle çalışmaktadır. Uygun ödeme koşulları ve cazip fiyatlarla birçok oteli bünyesinde barındırmaktadır.

  Dünya'nın her yerine uçak bileti sloganıyla yola çıkarak başta THY, PEGASUS, ATLAS JET, ONUR AİR başta olmak üzere tüm havayolu şirketleri ile en uygun fiyat ve promosyonlarla sektör içerisinde hizmet veren büyük bir kuruluştur.

  Sektörde adı anılır bir firma olarak misafir memnuniyetini ön planda tutuyor olup misafirlerimize en iyi hizmeti vermek için deneyimli personeller bulundurmaktadır.

 Firmamız bir HÜSEMOĞLU kuruluşudur.Şirket bünyemizde Hüsemoğlu Sarrafiye, Petrol Bayii, Adress Kokoreç ve Asu Oto Kiralama işletmeleri de bulunmaktadır.

      

yükleniyor..